Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC EJP - Sunday Players (4:7)

14. 2. 2008
V našem dalším zápase jsme přivítali tým HC EJP. Jelikož tento tým nemá svoje ledy, odehráli jsme duel ,,u nás".
Začátek zápasu jsme tradičně nezvládli a po individuálních chybách jsme prohrávali už 2:0. Pak na 2:1 snížil David, ale soupeř ihned z protiútoku opět náskok zvýšil. Do konce třetiny jsme ještě stihli snížit zásluhou Kápy. První třetina tedy skončila 3:2. Do druhé třetiny nastopil úplně jiný tým. Po gólech Hakiho, Kápy, Ládi a Baníka jsme druhou třetinu vyhráli 4:0 Třetí třetina už tak jednoznačná nebyla a my jsme už vsítili pouze jednu branku, o kterou se opět postaral Haki. Soupeř ještě stačil snížit na konečných 4:7.

Souhrn: Zápas byl ze začátku v reřiji Ejpů, ale druhá třetina rozhodla o našem třetím vítězství v řadě. Mohli jsme vyhrát i větším rozdílem, ale golman EJP předvedl několik velice slušných zákroků a my také někdy netrefili úplně prázdnou bránu !! Viď Bobe?
I nás podržel golman. Čahoun opět zavřel kasu při zlomových momentech utkání a potvrdil formu z minulých utkání.

Plusy zápasu :
1. Otočení výsledku
2. produktivita druhého útoku
3. neinkasování v oslabení

Mínusy :
1. špatný začátek
2. 4 vyloučení


Průběh utkání HC EJP - Sunday Players : I.(Kostner, Vrabec), I.(Gloser,Švarc), I(Vrabec Moc), III. (Fidor,Kastner) - I. (Rous,Treu), I. (Kopřiva,Závada), II.(Závada,Kopřiva), II. (Kopřiva,Závada), II. (Treu,Rous), II. (Laštůvka,Fíl), III.(Závada,Beran)
Vyloučení : Sekula-držení,Gloser-Hákování.......Beran-podražení,Kopřiva-nedovolené bránění,Treu-hákování, Beran- hákování
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář